PREDAJ 3 IZB.. MEZONET MALA PRAHA

Typ: 
Ponuka: 
PSČ: 
01001
Cena: 
205 000 €
Obytná plocha: 
98 m2
Celková výmera: 
140 m2

Predaj 3-izb. podkrovného bytu v lukratívnej časti Žiliny na Malej Prahe. možnosť dokúpiť pozemky vhodnými na výstavbu dvoch garáží o výmere 30 m2 a 42 m2 aj s altánkom. 2x 4000 eur.
Jedná sa o podkrovný pôvodne štvorizbový dnes nadštandardný trojizbový byt. Podlahová plocha bytu je 140,50 m2, plne využiteľná plocha je 96 m2. Byt je slnečný, tým že je podkrovný, tak je celodenný prístup svetla so všetkých svetových strán.
Pôvodná výstavba bola realizovaná v roku 2006, rekonštrukcia v roku 2010, v roku 2015 bola realizovaná výmena kotla a všetkých radiatorov.
Byt má vlastné kúrenie, vlastnú prípojku vody a plynu, samozrejme optické rozvody, parkovanie vo dvore a na miestnej komunikácií ( nárok na rezidentskú kartu). Spolu s bytom sa predávajú ešte dva pozemky vo dvore, na ktorých je možná výstavba dvoch garáži, v prípade záujmu, ak nie, nie je to podmienka. K bytu sa bude predávať v časovom horizonte dvoch rokov ešte jedna garáž, ktorá je vo dvore. Možnosť prístavby ďalšieho poschodia iba pre majiteľa bytu.
Byt sa predáva komplet zariadený, teda so všetkým čo je na foto (práčka, chladnička, umývačka riadu, nábytok a pod.). V byte je postavený plnohodnotný šamotový krb, plne funkčný, pravidelne využívaný – předává sa spolu aj so zásobou dreva cca na 1 rok.
K bytu patrí aj altánok v spoluvlastníctve so susedom. Náklady na prevádzku bytu + energie pre štyroch ľudí sú cca 150 EUR a to je aj vrátane internetu a TV. Je tu optika, najrýchlejší dostupný internet.

Lokalita Malej Prahy je situovaná v kľudnej časti mesta a zároveň blízko centra, nemocnice, nákupných centier, školy či škôlky. Byt svojou dispozíciou, krbom a pozemkom s altánkom pripomína bývanie v rodinnom dome. Možnosť nadstavenia novej bytovej jednotky – 4. poschodia.
Okrem výhodnej lokality má byt aj nízke mesačné náklady ( Bytterm 51,- eur, elektrina 36,- eur, plyn 35,- eur).

Energetický certifikát k nehnuteľnosti nie je vyhotovený

Cena 205.000eur,- Eur+ pozemky 2x4000eur( nie je podmienka kúpiť pozemky)

Hypotekárne poradenstvo k dispozícii. 0948070717.

Počet izieb: 
3
Garáž: 
Nie
Kompletná rekonštrukcia: 
Nie
Pôvodný stav: 
Nie
Čiastočná rekonštrukcia: 
Nie
Parkovanie: 
Nie
Novostavba: 
Nie
Balkón: 
Nie
Lodžia: 
Nie
Terasa: 
Nie
Internet: 
Nie
Výťah: 
Nie
Záhrada: 
Áno
Pivnica: 
Nie