RD v tichej lokalite s veľkým pozemkom

Ponuka: 
Stav trhu: 
Dostupné
Mesto: 
Cena: 
257 000 €

Ponúkam na predaj 5-izb. rodinný dom v Bytči , v tichej lokalite v blízkosti lesa, smer Pšurnovice. Jedná sa o samostatne stojaci, murovaný rodinný dom s prístavbou, čiastočne podpivničený, s jedným nadzemným podlažím, podkrovným podlažím. Na pozemku sa nachádza dvojgaráž so skladom a s dvomi miestnosťami v podkroví, ktoré sú vhodné na kancelárske priestory .
Dispozičné riešenie :
Na 1 NP sa nachádza obývacia miestnosť s krbom a zimnou záhradou, kuchyňa s jedálňou a špajzou, kotolňa (29m2) a kúpeľňa. V podkroví sú 3 obytné miestnosti a kúpeľňa.
Prízemné priestory majú svoj vlastný vchod s oknami. Súčasťou je jedna obytná miestnosť s prípravou na samostatnú garsónku. Môže slúžiť ako samostatná garsónka, kancelária, fitness.
Na pozemku s celkovou výmerou 2 705 m2 ( z toho 162 m2 zastavaná plocha RD) sa nachádza kopaná studňa, vináreň ( zastavaná plocha 22 m2), dreváreň (zastavaná plocha 86 m2).
Rodinný dom sa predáva bez vybavenia. Je nutné urobiť menšie stavebné úpravy, nakoľko bol dlhšie neobývaný. Možnosť napojiť sa na verejný vodovod. Žumpa na pozemku. . Energetický certifikát k nehnuteľnosti nie je vyhotovený.

CENA 257.000,- eur

Garáž: 
Nie
Kompletná rekonštrukcia: 
Nie
Pôvodný stav: 
Nie
Čiastočná rekonštrukcia: 
Nie
Parkovanie: 
Nie
Novostavba: 
Nie
Balkón: 
Nie
Lodžia: 
Nie
Terasa: 
Nie
Internet: 
Nie
Výťah: 
Nie
Záhrada: 
Nie
Pivnica: 
Nie